Fryzury długie - nasze propozycje uczesań

Fryzury długie

Piękno długich włosów to niezwykły atut kobiecego wdzięku, nazywany wręcz kwintesencją kobiecości. W przekonaniu wielu mężczyzn pozostaje, że kobieta kobieca to posiadaczka długich nóg i bardzo długich włosów. Wielu panów nie wyobraża sobie by ich partnerka obcięła włosy. Jeśli są zdrowe i zadbane stanowią one najpiękniejszą ozdobę damskiej urody. Pomimo tego, że wymagają poświęcenia i długotrwałej codziennej pielęgnacji kobiety chcą mieć długie piękne kosmyki. Od wieków długie, rozpuszczone na ramiona włosy kobiet stanowiły seksualnie pobudzający element dla każdego mężczyzny. Długie włosy pozwalają na różnego rodzaju kombinacje i fryzury, dlatego są ulubionymi wśród stylistów. Pasują w zasadzie do każdego owalu twarzy i można z nich wykreować każdy styl dopasowując go do charakteru stroju. W przypadku twarzy szczupłej i pociągłej powinny być falowane i bardzo puszyste aby zrównoważyły się z długością od czoła do podbródka.

Można też skrócić optycznie twarz pozostawiając na czole prostą i gęstą grzywkę. twarz okrągła i pełna najlepiej równoważy się z długimi prostymi włosami. Panie o trójkątnym owalu powinny pamiętać, by kosmyki od wysokości brody były skręcone spiralnie poszerzy to optycznie dolną szczękę. Długie włosy pozwalają na wszelkiego rodzaju stylizacje i efektowne upięcia. Możemy wręcz bawić się różnymi kreacjami tworzonymi z długich kosmyków i wcale nie musi to być czynność wielce pracochłonna i wymagająca wiele wolnego czasu na siedzenie przed lustrem. Rankiem do pracy czy szkoły zaczesujemy błyskawicznie kok wysoki lub niski, w zależności od tego co nam bardziej odpowiada. Można także splątać włosy za pomocą zwykłej gumki skracając długość włosów, jeśli przeszkadzają nam one w wykonywaniu obowiązków służbowych czy uczniowskich. Wprawione panie bardzo szybko zaplotą warkocz, który także ma wiele różnych splotów, na wiele okazji.
Wychodząc ze szkoły lub z pracy jednym ruchem ręki można rozpuścić włosy, zdejmując gumkę lub spinkę i osiągając efekt luźnego stylu. Jeśli rozplączemy warkocz uzyskamy nową romantyczną fryzurę o łagodnych falach w ciągu kilku sekund. Długie włosy wymagają jednak wiele uwagi i poświęcenia oraz czasu na ich pielęgnację, ale odwdzięczają się tysiącami możliwości ich upinania, co daje niepowtarzalność fryzur na imprezach. Piękne długie włosy są marzeniem prawie każdej przyszłej panny młodej, z których stylista może ułożyć niezliczoną ilość koków, warkoczy i upięć. Podobnie jest z fryzurami komunijnymi, dlatego mamy dziewczynek już na trzy lata przed komunią zapuszczają córkom włosy. Coraz więcej nastolatek wzorujących się na ulubionych gwiazdach młodzieżowych seriali pozostawia sobie długie włosy, upinając je jak ich idolki. Gwiazdy, które podkreślają, a nawet można powiedzieć, że często wyznaczają trendy na fryzury z długich włosów.

Ostatnio bardzo modne są długie włosy o bardzo naturalnych barwach delikatnie cieniowane zarówno falowane, kręcone, jak i proste. Używając dodatków można wzbogacić zwykłe upięcia, tak by nadawały się na większe wyjścia. Wstążka, spinki, opaski, gumki to dodatkowe zaplecze do realizacji najbardziej wymyślnych fryzur. Jednak największą ozdoba nie jest bynajmniej diadem na głowie kobiety, ale zdrowe, lśniące i zadbane włosy. Uzyskać ten efekt można tylko myjąc, odżywiając włosy i szczotkując je oraz dbając o zdrowy tryb życia. Warto spróbować odrobiny wysiłku by olśniewać wszystkich w około najwspanialszymi długimi włosami. Przy odrobinie wytrwałości w zapuszczaniu ich, z pewnością usłyszymy nie jedno zazdrosne westchnienie ze strony innych kobiet.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin