Fryzury do pracy - elegancja i klasyka

Fryzury do pracy

Mogłoby się wydawać, że fryzura do pracy to prosty wybór. Jednak jest to bardziej skomplikowana sprawa. Jaką fryzurę wybrać aby była ona szybka i łatwa w wykonaniu oraz aby pasowała do naszego zawodu? Mało która kobieta woli poświęcić czas spędzony na spaniu przeznaczyć na układanie włosów. Uczesanie do pracy musi być wygodne i praktyczne.

Większość z nas zazwyczaj spina szybko włosy w kok, warkocz, bądź pozostawia rozpuszczone włosy. Do pracy nie nadaje się wyszukana fryzura. Nie musisz tracić dużo czasu na fryzurę. Dla urozmaicenia możesz chodzić w rozpuszczonych innym razem w związanych włosach, możesz też skorzystać z wielu rodzajów spinek i klamerek, które możesz dobierać tak, aby pasowały kolorem do twojego stroju. Możesz zmieniać przedziałkę, raz zaczesujesz włosy na prawo raz na lewo, albo wszystkie do tyłu. Przy wyborze fryzury kieruj się kształtem twojej twarzy. Nie wszystko w czym koleżanka dobrze wygląda, nam też będzie pasowało.
Najlepszym sposobem, aby nasze włosy się dobrze i szybko układały jest regularne odwiedzanie fryzjera, aby podcinał nasze włosy. Taki zabieg sprawi, że zawsze będą w formie i łatwo je ułożymy. Najłatwiejszym sposobem na fryzurę do pracy jest upięcie ich w koński ogon. Jest to nie skomplikowana fryzura, jednak można ją urozmaicić. W zależności od tego jak je upniemy fryzura może się zmienić. Można upiąć kucyka nisko koło karku a górę włosów lekko podtapirować.

Możemy również włosy upiąć gładko wysoko na czubku głowy. Jeśli nie chcemy rozpuszczonych włosów, można je zapleść w warkocza. Dobrym rozwiązaniem jest również zaplecenie dobieranego warkocza. Jeśli masz krótkie włosy, bądź włosy ścięte na boba, możesz nawinąć je na grube wałki, dzięki temu włosy uniosą się od nasady i będą wyglądały na bardziej puszyste. Krótka fryzura dodaje uroku i kobiecości, a do tego jest łatwa w modelowaniu i po umyciu włosy szybko schną.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin