Fryzury szkolne - dla młodzieży

Fryzury do szkoły

Temat fryzur do szkoły jest dosyć delikatny. Do wyboru możesz mieć wiele uczesań i fryzur, jednak przede wszystkim należy pamiętać, że szkoła to miejsce , gdzie po prostu nie wypada zbytnio eksperymentować z włosami. Świadczy to o naszej kulturze i wychowaniu. Jeśli chcesz możesz zmienić kolor włosów, jednak pamiętaj aby to nie była radykalna zmiana. Wybieraj odcienie farb lub szamponetek w zbliżonym kolorze, bądź rozjaśnić o kilka tonów cienkie pasma włosów.

Najlepiej będzie, jeśli wybierzesz naturalną fryzurę, jako ozdób możesz użyć różnych spinek, wsuwek i frotek. Wybór fryzur w których możesz pojawić się w szkole jest naprawdę duży.
Jako pierwszą fryzurę możemy polecić, naturalne rozpuszczone włosy z przedziałką po środku głowy lub na boku, to już zależy od ciebie. Jeśli chcesz możesz pokusić się na grzywkę. Może być ona prosta, bądź ścięta z ukosa. To były podstawy, teraz możesz z takich włosów wyczarować inne fryzury. Bardzo modna i mega na czasie jest warkocz, na szczęście jest on odpowiednim uczesaniem do szkoły i śmiało możesz taki warkocz sobie upleść. Szczególnie modne są długie warkocze zaplecione delikatnie i niestarannie z boku głowy. Również kłos lub dobierany jest odpowiednią fryzurą do szkoły.

Innym rozwiązaniem fryzury do szkoły jest kucyk. Można go upiąć wysoko na głowie i zostawić tak rozpuszczone włosy, bądź można je zawinąć i za pomocą wsuwek lub spinek upiąć z nich koka. Dobrą nie skomplikowaną i prostą w wykonaniu jest również fryzura z rozpuszczonych włosów natomiast grzywka bądź kosmyki włosów z przodu głowy spiąć gładko do tyłu spinkami.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin