Fryzury EMO - młodzieżowy styl uczesania

Fryzury EMO

Młody człowiek, do prawidłowego rozwoju, potrzebuje poczuć się członkiem jakiejś grupy. Daje mu to możliwość poczucia się akceptowanym, znalezienie swojego miejsca w świecie. Dlatego też dzieci bardzo chętnie przyłączają się do subkultur przyjmując ich światopogląd i styl. Młody człowiek pragnie w całości wpasować się w wybraną przez siebie społeczność. Nosi odpowiednio dobrane ubrania i fryzury. Co zrobić jeśli Twoje dziecko postanowi, że chce od tego czasu nosić fryzurę emo? Kojarzy Ci się ona z mrokiem i smutkiem. Czy tak jest naprawdę? Nic bardziej mylnego! Fryzury tego typu to bardzo modne i niezwykle fantazyjne cięcia. Nadają często właścicielowi charakteru, podkreślają rysy jego twarzy, wydobywają jego charakter. Jeśli dodatkowo mają sprawić, że dziecko poczuje się lubiane i akceptowane - to nie ma nic, dla niego, wspanialszego.

Wybór fryzur w stylu emo jest naprawdę przeogromny. Dobry stylista z pewnością zapozna swoich klientów z różnymi opcjami i pomoże wybrać coś odpowiedniego. Coś co sprawdzi się zarówno dla młodego człowieka, pozwoli mu poczuć, że uczesanie dopełnia jego osobowość jak i będzie pasowało na co dzień, nie spowoduje problemów i konfliktów w szkole.
Najogólniej mówiąc, fryzury emo, to zwykle czarne (czasami blond) włosy z długą, przysłaniającą twarz grzywką. Aby dojść do takiego efektu możliwe jest wiele różnych cięć. Włosy są zwykle proste, w bardzo wyrazistych kolorach. Mogą posiadać kolorowe elementy - pojedyncze niebieskie, białe lub różowe pasemka. Grzywka zwykle ścinana jest ukośnie. Fryzur tego typu nigdy się nie spina - włosy swobodnie opadają.

Co bardzo ważne, uczesania emo nigdy nie są zaniedbane. Jeśli ich właściciel chce wyglądać naprawdę dobrze, musi o swoje pasma dbać. Najlepiej prezentują się dobrze odżywione, błyszczące kosmyki. Nie ma tu miejsca na poniszczone końcówki czy niekontrolowany nieład. Mimo, że fryzura emo czasem sprawia wrażenie „czesania wiatrem” to zwykle każdy jej element jest starannie przemyślany, ułożony i utrwalony.

Jeśli więc Twoje dziecko poprosi Cię o to, by móc zrobić sobie na głowie podobną fryzurę - nie zabraniaj mu! Będziesz mieć pewność, że Twoja pociecha stanie się szczęśliwa, poczuje się naprawdę dobrze. A uczesania tego typu dzisiaj nikogo nie zaskakują ani nie szokują. Pamiętaj tylko o doborze dobrego fryzjera, który wytłumaczy młodemu człowiekowi w jaki sposób kosmyki układać i jak najlepiej o nie dbać.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin