Fryzury gwiazd i celebrytów

Fryzury gwiazd

Poszukując inspiracji dla własnego kreowania siebie podpatrujemy znane osobistości widywane w mediach. Gwiazdy właściwie dyktują modę światu i to właśnie z ich wizerunku korzystamy szukając dla siebie wymarzonej fryzury, podobnie jak nasi rodzimi celebryci, którzy także inspirują się światowym show biznesem. Wiemy, że gwiazdy show biznesu to dla wielu ludzi odzwierciedlenie stylu i elegancji, a także szeroko pojmowanej mody. Wzorując się na swoich idolach kreujemy swój własny styl, swoje własne stylizacje. Wielokrotnie w poszukiwaniu fryzury dla siebie przeszukujemy galerie internetowe ze zdjęciami znanych i sławnych. Inspirując się wyglądem celebrytów należy pamiętać jednak, że mają oni swoich własnych, zaufanych stylistów, którzy wiedzą, czego im trzeba i jaka fryzura jest odpowiednia do danej sytuacji i okazji.

Potrafią dostosować styl do fryzury lub nadać jej nieco innego image. Osobisty fryzjer sławnych ludzi musi być najlepszym fachowcem w swej dziedzinie, dlatego, że to on dobiera stylizację i kreacje artystyczne. Po każdym publicznym występie gwiazdy jej wizerunek jest podawany szeroko pojętej krytyce. Zdjęcia gwiazd i gwiazdeczek pojawiają się w Internecie i poddawane są ocenom internautów. Celebryci mogą nagle wprowadzić nowy trend do mody i rozpowszechnić go na dość dużym obszarze. Popularni aktorzy i aktorki znane z codziennych seriali zachwycają widzów swoimi fryzurami tak bardzo, że ci chcą upodobnić się do nich.
Zarówno młodzież powielająca styl znany ze swoich disneyowskich seriali, ale także dorośli przejmują styl ubierania się i czesania według swoich ulubionych telewizyjnych postaci. Często zdarza się, że do salonu fryzjerskiego przychodzą klienci z fotografiami swoich idoli prosząc o takie samo cięcie, jak na zdjęciu. Najczęściej naśladowanymi fryzurami gwiazd wśród młodzieży jest oczywiście uczesanie Seleny Gomez, wśród dorosłych na czele stanęła fryzura Victorii Beckham i Jennifer Aniston. Wśród polskich gwiazd inspiracją dla swoich wielbicieli często staje się Joanna Brodzik, Małgorzata Kożuchowska, Monika Brodka i Mandaryna.

Ostatnia z pań posiadała już wszystkie długości włosów, zaś pierwsza z wyżej wymienionych nosiła na głowie już wszystkie możliwe odcienie włosów od kruczo czarnych włosów po blond. Gwiazdy, które są znanymi skandalistkami, również wpływają na fryzjerskie trendy. Są one jednak bardziej podziwiane niż naśladowane i trzeba przyznać, że wiele scenicznych kreacji Rihanny, Dody, czy Lady Gagi to mistrzostwo fryzjerskiego fachu. W przypadku Rihanny kolorystyka, jaką stosują jej styliści, to naprawdę rewelacyjna gra barw na każdym paśmie jej włosów. Nie tyko kolory i cięcia światowych sław są podziwiane przez publiczność. Trzeba przyznać, że zadbane i zdrowe, długie włosy niektórych gwiazd są po prostu marzeniem nie jednej kobiety.

Zakręcone końce długich włosów u Sary Parker, fale Shakiry, czy chociażby piękny blond Dody wzbudzają zazdrość w podziwiających je fankach. W ostatnim czasie największą furorę zrobiły spiralnie skręcone, długie i bujne pasma włosów Michała Szpaka. On, mimo, że stal się tematem wielu nieprzychylnych dyskusji, z pewnością swoimi pięknymi zadbanymi włosami wzbudza westchnienia wszystkich oglądających jego występy. Inspirując się modą gwiazd pamiętajmy, że nasze włosy przy odrobinie pielęgnacji i fachowej opieki mogą stać się tak samo błyszczące i mocne jak te widywane na szklanym ekranie. Czasami wystarczy tylko konsultacja dermatologiczna lub dobra odżywka nałożona przez fryzjera, a nasza fryzura będzie lśniła podobnie jak włosy gwiazd show biznesu.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin