Fryzury koki - modne upięcia

Fryzury koki

Bardzo często posiadaczki długich włosów zastanawiają się nad znalezieniem takiej fryzury, która pasowałaby na większe wyjścia oraz jednocześnie była synonimem smaku i elegancji. Wbrew pozorom wcale nie jest ona czasochłonna ani trudna do wykonania jakby się mogło wydawać wystarczą pomysł i zręczne palce oraz zwykłe spinki wsuwki. Wybierając taką fryzurę możemy być pewne, ze zawsze i wszędzie będziemy wyglądać dostojnie i elegancko i co ciekawe pasuje ona do wieczorowej sukienki, a jak i do zwykłych dżinsów, które zakładamy biegnąc do sklepu. Fryzury koki można efektownie, własnoręcznie ozdobić.

Do tego celu najlepiej sięgnąć po spinki do włosów. Spinamy nimi włosy, by unieść je do góry i odsłonić twarz, ale także, by ozdobić uczesanie. Często wykorzystywane są spinki imitujące brylanty, które nadają takiej fryzurze szyku oraz ekstrawagancji. Kilka małych spineczek sprawi, ze będziemy wyglądać ekskluzywnie i naprawdę elegancko. Do tak przyozdobionej fryzury wystarczy prosta czarna sukienka, by zabłysnąć nawet na najbardziej wykwintnym przyjęciu. Warto pamiętać, ze do ułożenia takiej fryzury najlepsze są włosy „wczorajsze „ gdyż świeżo umyte trudno jest upiąć. Całość spryskujemy lakierem do włosów, na wielkie wyjścia możemy użyć lakieru brokatem, który nada całości wyrazu.
Fryzura ta może być także ozdoba kobiet, które nie są szczęśliwymi posiadaczami bardzo długich włosów. Internecie spotkamy wiele propozycji jak stworzyć imitację koka na nawet bardzo krótkich włosach. Najbardziej elegancką wersją koka jest kok francuski, składa się on z trzech mniejszych koczków. Jeden upinamy nad uchem, dwa pozostałe nad karkiem. Ta świetna fryzura kok jest idealna na imprezy w stylu hiszpańskiego flamenco, ale także na inne imprezy.

By nadać jest efektowności warto ją natapirować, wtedy będzie unosić się u nasady głowy. Inna fryzurą w tym stylu jest kok z lat 60 Ta elegancka, klasyczna fryzura doskonale sprawdza się do włosów cienkich, gdyż ułożone w ten sposób sprawiają wrażenie, że jest ich więcej. Takie upięcia włosów jest doskonałe na wielkie wyjście jak na co dzień, choć jest to dość czasochłonna fryzura.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin