Fryzury kolorowe - paleta kolorów na głowie

Fryzury kolorowe

W ostatnim czasie koloryzacja włosów stałą się praktycznie standardem, że już nie widomo idąc ulicami miasta kto ma naturalny kolor, a kto korzystał ze wsparcia fryzjera. Jednak większość osób decyduje się na delikatne farbowanie już nieznaczne zmiany związane ze zmianą koloru włosów. Tego rodzaju fryzur wręcz wymaga przynależność do subkultury punków czy stylizacja emo. Ostre cięcia i kolory nie są dla każdego to niewątpliwie rozwiązanie dla osób, które lubią się wyróżnić w tłumie. Drastyczne metamorfozy i szalone kolory nie są dla każdego.

Jednak każda z nas może pozwolić sobie na przynajmniej odrobinę fantazji i zaszaleć z kolorem, decydując się na kolorowe pasma. Mogą to być pasam, które łatwo potem zmyć, tak więc szaleństwo kolorów sprawi, ze poczujemy się jak nowonarodzone, jak młode beztroskie dziewczyny. Taki efekt dla psychiki mają kolorowe pasma włosów, co potwierdziły badania amerykańskich psychologów. Warto delikatnie eksperymentować ze zmianą kolorów włosów na kolorowe i taką decyzję bardzo dobrze przemyśleć. Bo tak drastyczna metamorfoza, z której nie będziesz zadowolona może doprowadzić nawet do załamania nerwowego, a skrajnym wypadku do depresji.
Eksperymentując w ten sposób z kolorem włosów warto skorzystać z usług oferowanych przez zakład fryzjerski, który nie tylko doradzi ale również profesjonalnie wykona zabieg. Warto pamiętać, ze włosy takie wymagają szczególnej pielęgnacji gdyż szybko blakną, płowieją, tracą swój blask, a także pojawiają się odrosty. Dlatego należy zaopatrzyć w odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji włosów, które przedłuża im blask. Należy również dbać by nie dopuścić do powstania odrostów, które wyglądają nieestetycznie i potrafią zniszczyć efekt każdej fryzury.

Czasem zamiast radykalnej zmiany kolorów włosów można pomyśleć o pojedynczych, pasmach również tych doczepianych. Jest to rozwiązanie funkcjonalne ponieważ zawsze możemy w zależności od potrzeby zmienić nasz wizerunek i zawsze wyglądać stosownie do okoliczności i nie narazić się na śmieszność w żadnej sytuacji.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin