Fryzury na komunię - Pierwsza Komunia Święta

Fryzury komunijne

Nikt nie ma wątpliwości, że dzień Pierwszej Komunii Świętej jest wyjątkowym dniem wżyciu każdego dziecka i jego rodziców. Każde dziecko, w szczególności dziewczynki chcą wyglądać pięknie. Jednak coraz częściej zdarza się, że fryzury komunijne są nie proste, dziewczęce, a wręcz przeciwnie, wymyślne i zdecydowanie zbyt poważne jak dla osób je noszących. Małe dziewczynki przypominają częściej Panie młode a nie małe dziewczynki.

A przecież jest tyle wspaniałych skromnych uczesań, które mogą wykorzystać dziewczynki w tak ważnym dla nich dniu. Pojawiają się wielkie loki, włosy uczesane w fale, które nie pasują do drobnych twarzyczek dziewczynek. Kiedyś wystarczyło, że dziewczynka miała ładnie utrzymane, umyte, przycięte włosy, na to wianek z mirty i już była gotowa by przystąpić do tego ważnego sakramentu. Dzisiaj można odnieść wrażenie, że fryzury to swoisty konkurs, która ładniejsza, która bardziej wymyślna, na która rodzice wydali więcej pieniędzy w którym biorą udział dziewczynki przystępujące do I Komunii Świętej.
Czy tak naprawdę musimy dziewczynkom wpinać pióra w wysoko upięte koki? Czy te wszystkie koraliki dyndające im wokół twarzy są niezbędnym atrybutem na tego rodzaju uroczystości? Przecież jest tyle wspaniałych prostych fryzur, które znakomicie nadają się na tą okazję. Fryzury upięte w kok. Zaplecione warkocze, upięte tyłu głowy z dodatkiem białych delikatnych spineczek są naprawdę fryzurą, w której każda dziewczynka o długich włosach będzie bardzo dobrze wyglądała.

Misternie spleciony warkocz, może być fryzurą o bardzo ciekawej kompozycji dla dziewczynek które lubią być oryginalne i wyróżniać się w tłumie, a jednocześnie nie ujmującej nic z ich prosty i skromności. Dodatek białych spinek o motywach kwitków podkreśli jej wyjątkowość ale również niewinność dziecka. Bez względu na to czy dziewczynka ma kręcone czy proste włosy, oraz jak jest jej długość włosów, bez meczącej i kosztownej wizyty u fryzjera można z każdych stworzyć oryginalne i pasujące na tą okazję uczesanie czyli takie, które nie będzie dominować nad znaczeniem tej uroczystości.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin