Fryzury kręcone - zaaaaakręcone włosy

Fryzury kręcone

W latach osiemdziesiątych XX wieku triumfy święciła fryzura na tzw. mokra włoszka i choć jeszcze rok temu taką fryzurę traktowano jak, mówiąc młodzieżowym slangiem, „obciach” to dziś znowu staje się modna choć w nieco odświeżonej wersji i pojawia się na światowych wybiegach mody. Jej charakterystyczną cecha jest to, ze skręcone włosy sprawiają, poprzez odpowiednią stylizację, wrażenie mokrych. W ostatnim czasie pojęcie mokrej włoszki to także gładkie i spięte włosy, których struktura zwieńczona jest błyszczącym żelem. Odbiega to jednak od klasycznego rozumienia omawianego uczesania.

Zasadniczo jednak włosy przy mokrej włoszce są pokręcone. Jest to dowód na to, ze kręcone włosy bez względu na swoją długość mogą być efektowne i nie musza być wcale nudne. Bo które dziewczyna ( ta z prostymi włosami-oczywiście) nie marzy o kręconych lokach? Jednak trzeba przyznać, ze stylizacja kręconych włosów nie należy do najłatwiejszych Są one niezdyscyplinowane, puszą się, ale niewątpliwie swojej właścicielce dodają uroku. Obecnie na rynku jest wiele środków do pielęgnacji włosów kręconych, które ujarzmiają niesforne loki, nadając im zadbany wygląd. Fryzury z włosów kręconych są romantyczne są uwodzicielska i pełne wdzięku.
Mają w sobie mnóstwo dziewczęcego uroku, doskonale sprawdzają się m. w fryzurach ślubnych. Kręcone włosy każdej Pani młodej pozwolą poczuć się wyjątkowo w tym jedynym i niepowtarzalnym dniu. Fryzura w loki to propozycja dla tych panien młodych, które szukają prostej, lecz eleganckiej fryzury na dzień swojego ślubu. Pofalowane włosy są nie tylko modne, ale i dodają cudownie dziewczęcego uroku i wdzięku. Z taką fryzurą każda panna młoda na pewno olśni zarówno gości, jak i przyszłego męża.

Jej wykonanie również nie jest rudne w warunkach domowych i przy pomocy przyjaciółki czy mamy uda się na pewno. Do jej użycia potrzebujemy wałków, papilotów oraz zwykłej lokówki czy prostownicy. Nasadę włosów podnosimy za pomocą lokówki. Jednak jeśli chcemy mieć pewność, że fryzura nie zniszczy się w trakcie przyjęcia warto skorzystać z pomocy profesjonalnego zakładu fryzjerskiego.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin