Fryzury loki i fale

Fryzury loki i fale

Nie masz czasu śledzić nowinek nowinek w świecie mody i fryzur a chciałabyś być zawsze na czasie. Pragniesz wyglądać olśniewająco każdego dnia i na w trakcie specjalnych okazji i przyjęć. Zastanawiasz się jak uczesać włosy by nie wyglądać na zaniedbaną. Wręcz przeciwnie - chcesz uchodzić za kobietę, która zawsze wie co zrobić, aby wyglądać nietuzinkowo. Nic prostszego. Najlepszą, uniwersalną i ponadczasową fryzurą zarówno na spacer po mieście jak i wielki bal są wszelkiego rodzaju loki i fale.

Pod te dwa typy fryzur możemy dopasować setki różnych uczesań. Od prostych po bardzo skomplikowane, od codziennych po te odświętne i eleganckie. One nigdy nie wychodzą z mody i nie przemijają. Jednym małym detalem można zmienić zupełnie przeciętna fryzurę w wyjątkowa i niespotykaną. Loki można zarówno nosić na włosach rozpuszczonych jak i związanych czy upiętych. Zwykły kok nabierze uroki jeśli tylko podkręcimy trochę włosy. Włosy można kręcić mnóstwo sposobów i dzięki temu otrzymamy różne efekty. Najłatwiej jest tworzyć loki za pomocą różnej wielkości wałków. Można też w tym celu użyć lokówki lub nawet prostownicy.
Najmniej szkodliwym jednak zabiegiem dla włosów jest chyba kręcenie na papiloty. Loki i fale to fryzury bardzo kobiece. Dodają kobietą dziewczęcy, naturalny wygląd (szczególnie fale) lub seksapilu (mocne skręty). Chyba nie ma kobiety, której nie pasowałaby taka fryzura. Każda z pań może dobrać sobie coś w czym prezentuje się naprawdę pięknie i wytwornie. Jeżeli decydujemy się na trwałe wykonanie loków czy fal musimy pamiętać o tym, że włosy takie wymagają specjalnego traktowania. Naturalne włosy kręcone są bardzo delikatne.

Zbyt częste układanie ich za pomocą prostownicy czy lokówki bardzo negatywnie wpływa na ich kondycję. Żadne skręty nie lubią czesania- szczególnie na sucho. Dobrze za to układają się przy pomocy ugniatania. Dzięki temu nabiorą odpowiedniej puszystości i unikniemy efektu „siana”. Decydując się na loki lub fale (lub posiadając je z natury) pamiętajmy o specjalnych odżywkach to tego typu włosów. Bardzo dobrze wpływają one na wygląd kręconych pasm, sprawiają, że prezentują się pięknie i zdrowo.

Loki i fale najlepiej wyglądają na długich włosach. Są wtedy pięknie uwydatnione. Nie należy jednak unikać podcinania dla poprawienia wyglądu uczesania. Na krótkich pasmach dobrze wyglądają drobne skręty. Niewielkiej długości włosy trzeba szczególnie często nawilżać- zapobiega to powstawaniu tzw. szopy czyli puszenia się kosmyków.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin