Fryzury ślubne - dzień Twojego ślubu musi być wyjątkowy

Fryzury ślubne

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu każdej kobiety. Wszystkie panie chcą być w tym dniu najpiękniejsze, czuć się naprawdę wyjątkowo. W tym celu już wiele miesięcy wcześniej odwiedzają sklepy w poszukiwaniu wymarzonej sukni, zastanawiają się nad wyborem kwiatów i dodatków. Ale najwięcej trudności sprawia zwykle kobietom wybór odpowiedniej fryzury na ten wyjątkowy dzień.

Aby nie żałować do końca życia decyzji o uczesaniu w dniu ślubu, warto już wiele miesięcy wcześniej poświęcić czas na wyszukanie tej idealnej i niezastąpionej. W pierwszej kolejności możemy sięgnąć po czasopisma, prasę kobiecą i katalogi specjalistyczne. Warto przejrzeć proponowane fryzury do posiadanej przez nas długości włosów i naszego typu urody, kształtu twarzy, charakteru. Kiedy już mamy pojęcie o tym, co nam się podoba musimy koniecznie udać się do dobrego fryzjera. Warto popytać bardziej doświadczone koleżanki, poprosić o polecenia jakiegoś salonu.

Na fryzurze ślubnej nie warto oszczędzać. Ma ona utrzymać się przez cały wieczór - aż do białego rana - a kobieta ciągle powinna wyglądać oszałamiająco. Włosy muszą znieść różne warunki pogodowe, zabawy weselne, tańce. Fryzura będzie z pewnością wielokrotnie narażona na zniszczenie. Dobrze jest więc udać się do specjalisty, który będzie potrafił utrwalić ją i zabezpieczyć przed wszelkimi zagrożeniami.
Bardzo istotne jest aby słuchać tego, co doradza nam fryzjer. W dobrych salonach pracują ludzie przeszkoleni, którzy potrafią dobrać odpowiednie ułożenie włosów do kształtu twarzy, naszego typu urody. To, że podobają nam się włosy upięte nie znaczy, że będzie nam w nich do twarzy. Rozpuszczone włosy mogą zbyt wyszczuplić naszą twarz a loki nadać karykaturalny wygląd. Są to rzeczy czasem niezauważalne przez przeciętnego klienta - fryzjer powinien to dostrzec. Jeśli więc już wybierzemy dobre studio bierzmy pod uwagę podpowiedzi stylisty.

Kiedy mamy już wybrany salon, fryzjera i omówiony typ odpowiadającego nam ułożenia włosów to możemy powiedzieć, że prawie odnieśliśmy sukces. Pozostaje tylko wykonać fryzurę próbną, którą albo w pełni zaakceptujemy albo poprosimy naszego stylistę o dodatkowe poprawki. Przed ślubem pozostanie nam tylko jeszcze poprawienie lub odświeżenie koloru włosów.

Wybór fryzur ślubnych jest naprawdę wielki. Od lat najbardziej popularne są wszelkiego rodzaju koki oraz rozpuszczone loki. Oczywiście włosy upiększane są różnymi detalami a upięcia są coraz bardziej fantazyjne. Wszystko zależy od twórczości fryzjera, naszej otwartości i pomysłowości. Istnieją specjalne upięcia do welonów, do włosów krótszych i dłuższych. We włosy można wplatać kwiaty, koraliki i inne ozdoby. Bardzo modne są dodatki z żywych roślin - podobnych do tych, znajdujących się w bukiecie. W kwiaciarni można zakupić wianki, opaski i spinki z motywem przewodnim z naszego bukietu. Wybór dodatków i kształtów jest naprawdę przeogromny. Trzeba tylko dobrze szukać i wybrać to, co zgodne jest z naszym wizerunkiem i charakterem.

Planując ślub nie zapominajmy nigdy o przemyśleniu swojej fryzury. Piękne włosy są uzupełnieniem, wykończeniem stylizacji panny młodej. Zajmijmy się więc wyborem kilka miesięcy przed wyznaczoną datą wesela. Tak, żebyśmy w dniu ślubu mogły bez większego stresu zasiąść na fotelu fryzjerskim i oddać się w ręce naszego stylisty. Fryzura starannie dobrana doda pannie młodej szyku i elegancji. Profesjonalnie utrwalona zaoszczędzi stresu. Dzięki niej kobieta będzie wyglądała pięknie przez cały najważniejszy dzień swojego życia. Oczaruje swoja uroda każdego gościa i zawsze z sentymentem będzie spoglądać na fotografie upamiętniające te piękne chwile.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin