Fryzury warkocze

Fryzury warkocze

Warkocz dzisiaj kojarzy nam się tylko z dzieciństwem. Niejedna z pań pewnie pamięta, jak codziennie rano mama zaplatała jej taki. Fryzura jest wygodna i trwała. W sam raz dla rozbawionej dziewczynki. Ale czy jest to też odpowiednie uczesanie dla dorosłej, poważnej kobiety? Jak najbardziej! Co więcej - jest to bardzo modna, fantazyjna fryzura. Pojawia się w wielu czasopismach kobiecych i katalogach fryzjerskich. Warkocze można wykonywać na różne sposoby i wplatać je w niejedno uczesanie. Jeśli więc tęsknisz za swoim wizerunkiem z dzieciństwa, za wygodą i praktycznością tej fryzury - nie zwlekaj! Zapleć sobie warkocz już dziś! Pięknie prezentują się warkocze na długich jasnych włosach. Chodzi tu o zwyczajny, luźny splot. Daje wrażenie kobiecości i wdzięczności. Fryzura taka pięknie komponuje się z mocnym makijażem.

Bardzo naturalny wygląd nadaje kobiecie również warkocz zapleciony z grzywki na tle włosów lekko falowanych. Jest to uczesanie bardzo dziewczęce, idealne dla młodych pań. Pięknie również prezentuje się fryzura złożona z dwóch warkoczy umieszczonych po bokach, upiętych nisko w kok. Takie uczesanie warto wykonać na kameralną, rodzinną uroczystość.
Jeśli kobieta chciałaby te ciekawe sploty stosować na co dzień - również ma do wyboru wiele różnych ułożeń. Szczególnie wygodne jest wykonanie warkocza z grzywki ( nad całą długością czoła - tak, że sprawia wrażenie opaski) a pozostałych włosów - podpięcie wsuwkami. Takie uczesanie jest niezwykle proste ale i trwałe. W razie problemów można je łatwo poprawić.

Warkocz nadaje się również na specjalne okazje i wieczorowe wyjścia. Tutaj szczególnie dobrze prezentują się włosy długie, bez grzywki. Pasma należy zebrać do góry - w wysoki kok - i upiąć warkoczem ze sztucznych włosów. Fryzura jest elegancka ale skromna. Bardzo ładnie podkreśla kobiece rysy twarzy.

Opcji i upięć do wyboru jest w tym temacie właściwe bez liku. Można tworzyć fryzury eleganckie, sportowe, klasyczne, ludowe. Trzeba tylko poświęcić trochę czasu na znalezienie swojego stylu oraz na przećwiczenie wymarzonego splotu. Warkocz jest fryzurą wyjątkowo kobiecą. Nadaje się dla pań w każdym wieku. Do wykonania takiego uczesania nie nadają się jedynie bardzo krótkie włosy. Panie, które właśnie takie mają, mogą jedynie korzystać z ozdób i dodatków z włosów sztucznych. Pozostałe mogą eksperymentować i próbować do woli!
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin