Zdrowe i lśniące włosy
Jak zadbać o włosy
Każdy włos niezależnie, czy krótki, czy długi, męski, czy damski wymaga odpowiedniej pielęgnacji, często wymagającej indywidualnego dopasowania do rodzaju włosa i jego stanu zdrowia. Zadbane włosy to przede wszystkim gęste i czyste, bez łupieżu i połamanych końcówek, to także lśniące i żywe kolorem, odpowiednio ścięte, wycieniowane. Istotne dla zdrowia włosów jest ich nawilżenie, systematyczne odżywianie i stosowanie kosmetyków przeznaczonych do danego rodzaju włosa. Należy pamiętać, iż zbyt częste mycie włosów może powodować wysuszenie włosów, podobnie jak suszenie suszarką, czy układanie włosów przy pomocy prostownicy, lokówki, które wykorzystują wysoką temperaturę do ułożenia fryzury.

Poza kosmetykami codziennego stosowania jak szampon do włosów i odżywka, warto co jakiś czas wykonać kurację pielęgnacyjną i regenerującą nakładając na włosy specjalnie wyprodukowane preparaty witaminowe. Zabiegu tego można dokonać samodzielnie lub też w salonie fryzjerskim, zwykle przy okazji podcięcia lub zmiany fryzury. Wzmocnieniem włosów może być również ich podcięcie, aczkolwiek na ten temat zdania są bardzo podzielone co do widocznych efektów.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin