Dobór odpowiedniej fryzury
Jak dobrać fryzurę
Chcąc profesjonalnie dobrać sobie fryzurę do siebie, twarzy i osobowości winniśmy udać się do stylisty fryzjera, który doradzi nam w jakiej fryzurze byłoby nam dobrze, co do nas pasuje, jakiego typu uczesanie, czy będą to włosy długie, czy raczej krótka fryzura. Oczywiście samodzielnie również możemy pokusić się o wybór fryzury, zwłaszcza gdy wiemy w jakich włosach się dobrze czujemy.

Na wybór fryzury zasadniczy wpływ ma kształt twarzy i rysy twarzy jakie posiadamy, w następnej kolejności powinniśmy uwzględnić kolor włosów jaki posiadamy lub jaki chcemy posiadać, następnie zdecydować czy bardziej zależy nam na praktycznej i wygodnej fryzurze, czy raczej wolimy modne uczesanie i nietypowe cięcia włosów.

Niektóre fryzury są zarezerwowane dla określonego wieku, dlatego mimo wszelkim preferencjom nie zawsze będziemy wyglądać dobrze we fryzurze „babuni” będąc nastolatką i odwrotnie, aczkolwiek jest to bardzo płynne kryterium zależne od danej osoby, podobnie jak osobowość i charakter fryzury, które powinny być zgodne, gdyż poprzez fryzurę w pewnym sensie wyrażamy siebie, własne skłonności i cechy charakterologiczne. Manifestem pewnych zdarzeń, najczęściej jest radykalna zmiana uczesania lub koloru włosów.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin