Sposób na dobór odpowiedniej szminki
Jak dobrać szminkę
Aby szminka sprawiała dobre wrażenie musi być odpowiednio dobrana do makijażu i do kolorytu cery. Obecnie wiele kobiet woli znacznie bezpieczniejsze błyszczyki od szminek, ponieważ nie potrafią dobrać odpowiedniego koloru.

A wystarczy przyjrzeć się sobie, ustalić swoje kolory i już kolorystyka jest zawężona. Najpierw należy przyjrzeć się kolorycie cery, jeżeli jest jasna, a oczy są koloru niebieskiego czy jasnobrązowego, a włosy są jasne, w kolorze blond, czy jasnego brązu, a nawet głębokiej czerni to można wybierać spośród całej gamy kolorystyki różowej, każde nasycenie i odcień tego koloru będzie odpowiedni, ładnie też będzie pasowała czerwień, najlepiej w odcieniu malinowym, na specjalne okazję można sobie pozwolić na kolor czerwonego wina, nieco bardziej nasycony.

Kobiety o ciepłym odcieniu skóry, które mają brązowe włosy, rude czy blond z odcieniem złotym powinny wybierać szminki spośród kolorów rdzawych, pomarańczowych, koralowych, odpowiednie też będą odcienie brzoskwini, brązu, czy kawy z mlekiem, cynamonu, wybór jest ogromny. Kobiety z ciemną karnacją i czarną oprawą oczu ładnie wyglądają w kontrastowych kolorach, ognistej czerwieni i w każdym mocno nasyconym kolorze.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin