Dobry podkład to podstawa dobrego makijażu
Jak nałożyć podkład
Pod makijaż oczywiście należy położyć podkład, jest to bardzo ważna czynność i ma ogromny wpływ na końcowy efekt, tego także trzeba się nauczyć. Przede wszystkim podkład nakładamy na przygotowaną twarz, musi być oczyszczona i mieć bazę z kremu. Różne są metody nakładania, można specjalną gąbeczkę, specjalnym pędzlem lub bezpośrednio palcami. Jeżeli nakładamy gąbeczką dobrze jest ją odrobinę zwilżyć, podkład nakładamy bezpośrednio na gąbeczkę.

Jeżeli robimy to palcami, co właściwie jest chyba najkorzystniejsze, ze względu na ciepło naszych rąk i dokładność, to najlepiej nałożyć potrzebną dawkę podkładu na wierzch dłoni i dopiero stąd nakładać na palce i na twarz. Technika nakładania podkładu w płynie jest taka: nakładamy od czoła w kierunku podbródka, ruchy powinny być do dołu i na boki, tak, aby podkład był rozprowadzony na całej twarzy i najlepiej równomiernie, nie może go być za dużo.

Wokół oczu stosujemy inne preparaty, nie wklepujemy tu podkładu, najlepiej stosować specjalne rozświetlające korektory. Dla utrwalenia nakładamy na podkład cienką warstwę pudru sypkiego, najlepiej specjalnym dużym pędzlem. Jeżeli cera jest tłusta lepiej zamiast rozcierania zastosować wklepywanie.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin