Proste włosy - jest na to sposób!
Jak prostować włosy
Prostowanie włosów nie należy do zdrowych procesów, jednakże zachowując stosowną ostrożność i właściwe kosmetyki do włosów można być spokojnym o zdrowie naszych włosów. Do prostowania fryzury wykorzystywana jest prostownica działająca pod wpływem wysokiej temperatury, dostępne są prostownice z wkładką ceramiczną lub metalową, działają one podobnie, również pod względem efektu końcowego.

Chcąc wyprostować włosy kręcone potrzebna jest wysoka temperatura i odpowiedni ucisk, jednakże przy włosach falowanych proces prostowania nie należy do trudnych i nie wymaga katuszy dla włosów. Wspomagając prostowanie można na włosy nałożyć płynny wosk lub piankę do stylizacji, żel do włosów lub inne kosmetyki które nie tylko pomagają w ułożeniu odpowiedniego uczesania, ale także chronią włosy przed zniszczeniem.

Warto również włosy prostowane od czasu do czasu poddać kuracji regenerującej, w przeciwnym razie możemy spodziewać się wysuszonych i połamanych końcówek. Podczas gładzenia prostownicą włosów trzeba uważać, by włosów nie spalić i nie wyrwać, co przy delikatnych włosach może się zdarzyć.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin