Loki
Jak wykonać loki
Włosy proste i falowane najczęściej powodują problem z ich ułożeniem. Najczęściej osoby posiadające loki marzą o prostych włosach, za to osoby o prostych włosach robią wszystko by je zakręcić. Loki od czasu do czasu są w modzie, podobnie jak prostowanie włosów. W zależności od uczesania loki mogą stanowić podstawę wykonania fryzury, warto wiedzieć jak je zrobić.

Zakręcenie włosów może być trudne z uwagi na rodzaj włosów jakimi dysponujemy, jednakże zakładając iż pracujemy na przeciętnych włosach możemy zakręcić je na lokówkę lub wałkach różnego rodzaju. Najpopularniejsze wałki to plastikowe, czasami z dodatkiem rozgrzanego piasku przyspieszające lokowanie włosów. Często używane są też wałki typu papiloty, czy gąbki na drucikach o różnej grubości wyglądem przypominające typowy wałek do włosów.

Loki na głowie to bardzo ogólne określenie, gdyż skręt włosa może być różny, co do zasady loki to duże pukle podnoszące uczesanie, które możliwe są do wykonania jedynie na włosach długich, przy krótkim uczesaniu możliwe są niewielkie loczki, które nie zawsze estetycznie wyglądają.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin