Kilka porad na dobry manicure
Jak wykonać manicure?
Manicure jest ważnym elementem zabiegów kosmetycznych, bo wypielęgnowane dłonie są naszą wizytówką. Zabieg ten można wykonać w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym albo w zaciszu domowej łazienki. Pierwszą czynnością, która musimy wykonać jest usuniecie warstwy starego lakieru do paznokci. Ważne jest by używać dobrego gatunku zmywacz, który nie zniszczy płytki paznokcia. Potem skracamy i delikatnie piłujemy paznokcie nadając i zamierzony przez nas kształt.

Delikatnie odsuwamy naskórek przy pomocy specjalnego patyczka. Następnie fundujemy naszym dłoniom ciepłą kąpiel z dodatkiem mydła. Dopiero gdy dłonie są dostatecznie zmiękczone usuwamy skórki. Uważając by nie uszkodzić paznokcia. Przecieramy dłonie myjką by usunąć resztę naskórka. Nakładamy tłusty krem lub maseczkę nawilżającą, którą delikatnie wmasowujemy dłonie.

Masujemy dłonie przez kilka minut. Na zakończenie malujemy paznokcie lakierem w naszym ulubionym kolorze. Zabieg ten nie jest trudny, a wykonywany systematycznie sprawi, ze nasz dłonie będą naprawdę piękne.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin