Odżywki do włosów
Jakich odżywek używać
Włosy z natury potrzebują pielęgnacji dlatego też szampon do włosów nie wystarczy, oprócz niego aby zachować zdrowy wygląd włosa, zapewnić mu intensywny kolor i lśnienie warto stosować regularnie dobrej i odpowiednio dobranej do danego gatunku włosów odżywki. Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie jaka odżywka do włosów jest najlepsza.

Dla każdego rodzaju włosów inna odżywka będzie najlepsza, podobnie jak dla wielu osób maja znaczenie inne cechy kosmetyku, jak zapach, konsystencja, kolor lub opakowanie, czy nazwa, cena. Jednym z jakościowych czynników jakie mają wpływ na jakość odzywki to składniki naturalne, witaminy i minerały potrzebne do utrzymania włosów w należytym stanie.

Najczęściej odzywki stosowane są oddzielnie poza szamponem i należy je po nałożeniu wmasować w skórę głowy a następnie spłukać, te właśnie odzywki są najskuteczniejsze, poza nimi występują tez odzywki do stosowania bez spłukiwania lub w sprayu używane przy stylizacji włosów. Wiele szamponów połączone jest z odzywką, jednakże są to najsłabsze odzywki bardziej profilaktyczne niż lecznicze, czy wzmacniające, regeneracyjne.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin