Makijaż - kilka słów
Kilka zasad dobrego makijażu
Dobry makijaż to frazes, gdyż tak naprawdę dla każdego jest on inny. Aby mówić o dobrze wykonanym makijażu należy zacząć od wysokiej jakości kosmetyków użytych do jego wykonania oraz pielęgnacji skóry twarzy. Nie ma w tym miejscu znaczenia, czy makijaż wykonywany jest przez stylistę, czy samodzielnie, gdyż liczy się efekt.

Połową sukcesu jest odpowiedni podkład do makijażu, skorygowanie niedoskonałości na twarzy, a następnie delikatne i subtelne nałożenie kosmetyków zdobiących. Niestety wiele osób uważa, iż sukces tkwi w ilości nałożonych kolorów na powieki, rzęsy czy różu na policzkach. Tymczasem im mniej zróżnicowanych i jaskrawych kosmetyków wyróżniających się nienaturalnością tym lepiej.

Oczywiście zależy to od rodzaju makijażu, gdyż w przypadku makijażu sylwestrowego, czy balowego wskazany jest brokat i szałowe kreski na oku, jednakże w większości makijaż powinien wydobyć naturalne piękno kobiety a nie zastępować lub szpecić kobietę poprzez zbyt toporną „tapetę”. Aktualnie w modzie są bardzo naturalne makijaże, delikatnie podkreślające urok kobiecej sylwetki i typowych rys twarzy dla danej osoby.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin