Makijaż dla brunetki - odważny i mocny

Makijaż dla brunetki

Każdy typ urody inaczej prezentuje się w różnych typach makijażu. Jedne stylizacje bardziej pasują do osób z jasnymi włosami inne dla tych z ciemną czupryną. Bardzo ważny jest odpowiedni dobór makijażu do typu urody. Jeśli kosmetyki zostaną źle wykorzystane, makijaż nie tylko nie poprawi ale także pogorszy wygląd właścicielki, nada jemu karykaturalny kształt. Jaki jest więc odpowiedni makijaż dla brunetki?

Osoba o ciemnych włosach (od brązów, przez odcienie granatu aż po kruczoczarne) mogą świetnie bawić się kolorami, robić makijaże odważne, mocne i zdecydowane. Podkład dla brunetki powinien być w odcieniach zimnych beży. Unikać należy złocieni oraz wszelkiego rodzaju brzoskwiń. Oczy warto malować bardzo intensywnie (np. ciemne fiolety, zielenie- szczególnie na wieczorne wyjścia) bądź też w sposób stonowany- dopasowany do koloru ust (makijaż do pracy, szkoły). Należy pamiętać, że jeśli oczy pokryte są subtelną barwa, usta powinno się podkreślać bardziej zdecydowaną. Brunetki powinny zdecydowanie wykluczyć ze swojej kosmetyczki barwy pastelowe a zastąpić je wyrazistymi i żywymi.
Oprawa oczu brunetki powinna być ciemna. Warto więc zaopatrzyć się w czarny tusz, kredkę oraz eyeliner. Ewentualnie, dobrym zastępstwie będą kosmetyki w odcieniach brązu wpadającego w czerń (dla osób o włosach czekoladowych, kawowych). Dobrym dodatkiem do makijażu jest również róż. Najlepsze są te o odcieniach przygaszonych ( ciemne brązy i czerwienie, herbaciane róże). Na ustach najlepiej sprawdza się głębokie czerwienie, róż oraz wyrazisty fiolet.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin