Makijaż szkolny

Makijaż do szkoły

Bardzo młode osoby lubią dodawać sobie lat. Szczególnie dotyczy to dziewcząt w wieku szkolnym, gimnazjalnym lub licealnym. Często starają się poprawiać to, co dała im natura. Jeśli robią to umiejętnie - nie ma w tym nic złego. Zdarza się jednak, że młode kobiety przesadzają z makijażem. A zbyt mocno umalowana nastolatka nie jest dobrze widziana w szkole.

Codzienny makijaż dorastającej uczennicy powinien być subtelny i skromny. Dziewczęta powinny nauczyć się jedynie delikatnie podkreślać to, co w nich najpiękniejsze oraz tuszować niedoskonałości. Podstawą jest obiektywna ocena własnej urody.
Kobiety o pięknych oczach zatem, powinny lekko podkreślić ich wygląd tuszem. Posiadaczki ładnych ust mogą troszkę zaznaczyć ich kształt jasnym błyszczykiem. Podstawą każdego makijażu jest dobrze dobrany, do rodzaju i koloru cery, podkład oraz umiar. Ważne jest też zatuszowanie niedoskonałości przy użyciu specjalnego korektora.

Takie zabiegi z pewnością wystarczą młodej kobiecie, szczególnie, jeśli jest to makijaż przeznaczony na co dzień, nie zaś na wielkie przyjęcie czy uroczystość. Dziewczęta w wieku szkolnym cieszą się jeszcze lekką, młodzieńczą urodą. Dlatego też nie powinny zakrywać tego, co dał im los.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin