Makijaż na randkę - oczaruj chłopaka

Makijaż na randkę

Każda randka wprowadza człowieka w ekscytację. Szczególnie kobiety. Panie, w czasie tych kilku godzin, chcą wyglądać wspaniale. Pragną oczarować swojego wybranka, zrobić na nim pozytywne wrażenie. W tym celu kupują nowe ubrania, wybierają się do fryzjera, starają się wykonać niepowtarzalny makijaż. To ostatnie zadaje okazuje się najtrudniejsze. Nie jest łatwo bowiem dobrać odpowiednie kosmetyki do typu urody.

Każda pani powinna pamiętać, że makijaż na randce, aby nie odbierał jej urody, musi współgrać z jej cechami wyglądu. Bardzo ważne jest, aby nie przesadzać ze zbytnim podkreślaniem swoich atutów. Wybrać należy jedną, najbardziej atrakcyjna rzecz i jej w pełni poświęcić swój czas. Pozostałe tylko lekko poprawić. Zbyt mocno zarysowane różne elementy urody nadadzą twarzy karykaturalny wygląd.
Wśród makijaży na randkę panuje duża dowolność. Warto jednak zadbać o to, by był efektowny. Te delikatne, subtelne lepiej zostawić na zwykły dzień. Na wieczorne wyjścia świetnie sprawdzają się ostrzejsze, mocne kreski i wyraziste barwy. Dzięki takiemu wyglądowi kobieta sprawia wrażenie zadbanej i pewnej siebie. Skromnie umalowane panie wydają się mniej zaangażowane, bardziej wycofane, niedostępne. Dobry makijaż jest warunkiem udanej randki - warto więc poświęcić na niego trochę czasu.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin