Makijaż ślubny

Makijaż ślubny

Ślub to wielkie wydarzenie, pełne emocji i wzruszeń! Królowa tego dnia jest panna młoda i to ona musi wyraźnie błyszczeć w tłumie zgromadzonych gości. Przygotowania do tego dnia często trwają miesiącami. Wybieramy kreację i fryzurę, warto dużo uwagi poświecić też makijażowi, który stanowi przecież istotną kropkę nad "i" . Warto na miesiąc przed tym wielkim wydarzeniem odwiedzić kosmetyczkę i wykonać kilka zabiegów, które usuną z twarzy zmęczenie i drobne niedoskonałości. zabiegi te pozwolą też na zastosowanie w dniu ślubu naturalnych podkładów i pudrów, które będą podkreślać tylko dziewczęcy urok panny młodej i jej młodzieńczy blask.

Kobieta w bieli wygląda olśniewająco! Dlatego makijaż ślubny musi tylko podkreślać oczy i tuszować wszelkie pomyłki "matki natury". Zasięgając rad wizażysty, upewnicie się jakim typem urody jesteście i jakie kolory najbardziej będą odpowiadały waszej urodzie. Panna młoda musi wyglądać powabnie dlatego żadnych czarnych kresek! Najważniejsze jest użycie dobrego podkładu, który wytrzyma na twarzy do końca zabawy weselnej. Warto dołożyć więcej pieniędzy i zaopatrzyć się w podkład i puder, który rozświetla twarz, jest bardzo jednolity i harmonizuje z naturalną karnacją skóry. Podkład i puder powinny być nie widoczne!
Ich zadaniem jest tylko maskowanie niedoskonałości, poprawienie kolorytu skóry i matowienie błyszczących okolic nosa ust i czoła. Pod oczami i tuż pod samą linią brwi warto nanieść specjalny korektor rozświetlający, usunie to wszelkie oznaki zmęczenia, jakie niestety towarzyszą przygotowaniom do ślubu. Brwi powinny być wyregulowane można je podkolorować ciemną kredką lub nanieść tylko szczoteczką odrobinę żelu do włosów, aby nadać im właściwego kształtu i przyciemnić delikatnie włoski. Róż powinien być tylko delikatnym cieniem rzucony na kości policzkowe, czoło nos i brodę.

Na same kości policzkowe można użyć o ton ciemniejszego różu ,niż na pozostałe części twarzy. Optycznie wyszczupli to twarz i uwypukli kości policzkowe. Nie stosujemy do ślubnych białych kreacji metalicznie niebieskiego makijażu oczu. Oczy należy podkreślić tak, by wyeksponować ich naturalny kształt. Cienie koniecznie należy dobrać zgodnie z typem urody i stosować je w celu "lekkiego przydymienia oka". Kształt oczu można podkreślić też pastelową kredką w kolorze użytego cienia, stosując jednak bardzo cienka kreskę. Dzień pełen emocji nie obędzie się z pewnością bez łez. Dlatego tusz jakiego użyjemy do ślubnego makijażu, powinien być wodoodporny i sprawdzony wcześniej!

Nie chcemy, by makijaż spłynął nam na sukienkę! Na usta warto nałożyć błyszczyk i podkreślić delikatnie o ton ciemniejszą konturówką naturalny zarys warg. Pamiętać należy przede wszystkim, że taki makijaż ślubny powinien być sprawdzony wcześniej, a każdy użyty kosmetyk powinien być raz zastosowany na naszej skórze. Pozwoli to z pewnością uniknąć nam alergicznych przykrych niespodzianek!
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin