Makijaż wiosenny - pięknie i świeżo

Makijaż wiosenny

Kiedy nastaje wiosna - wszystko rozkwita i nabiera barw. Świat staje się piękniejszy. Zachodzą w nim wielkie zmiany. Ludzie również pragną coś w sobie zmienić. Kobietom najłatwiej jest zadbać na nowo o swój wygląd. Wizja nadchodzących, ciepłych dni znacznie je do tego motywuje. Chcą wiosną wyglądać pięknie i świeżo - tak ja cała, otaczająca je przyroda.

Podstawą idealnego, wiosennego makijażu jest doskonale wypielęgnowana cera. Trzeba zadbać o jej odpowiednie nawilżenie. Zmęczona silnymi, zimowymi mrozami cera nie prezentuje się najlepiej. Dodatkowo pierwsze promienie słońca także ją wysuszają. Odpowiedni krem jest więc koniecznością. Po w chłonięciu się kosmetyku pielęgnacyjnego warto nałożyć na twarz rozświetlający podkład. Nada on skórze ładny, zdrowy wygląd. Puder sypki w delikatnych odcieniach należy nakładać wyłącznie na miejsca bardziej wypukłe - jak czoło, nos, brodę czy kości policzkowe.
Zbyt duża ilość tego kosmetyku zniweluje efekt rozświetlenia. Na powieki należy nakładać tylko delikatne cienie w naturalnych kolorach, czyli beże, jasne brązy, morele, brzoskwinie i tym podobne. Zbyt mocne kreski i ciemne barwy zabiorą całą lekkość. Mocno tuszowane rzęsy również sprawią wrażenie ciężkiego oka. Warto więc tego kosmetyku używać tylko przy zewnętrznych kącikach. Przy wiosennym makijażu usta powinny pozostać niemal naturalne. Wystarczy musnąć je bezbarwnym błyszczykiem, lub takim w subtelnych, naturalnych barwach jak jasne róże czy brzoskwinie.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin