Kilka słów o malowaniu paznokci
Malowanie paznokci
Malowanie paznokci to nie tylko lakier i odpowiedni pędzel, ale również stworzenie podkładu, pielęgnacja paznokci, manicure i pedicure. Pomimo iż malować paznokcie maluje większość kobiet, to również mężczyźni co niektórzy dbając o swoje paznokcie pokrywają je lakierem bezbarwnym. Czynność sama w sobie niewymagająca, jednakże z dnia na dzień przybywa salonów kosmetycznych oferujących profesjonalne malowanie paznokci wraz ze zdobieniem.

Popularnym sposobem malowania paznokci jest także typowy french, opierający się na pomalowaniu naturalnych paznokci bezbarwnym lakierem i domalowanie końcówek paznokci białym lakierem. French to najbardziej uniwersalne i eleganckie pomalowanie paznokci obok mocno zdobionych we wzorki i kwiatki lub pomalowanych paznokci intensywnym i charakterystycznym lakierem w kolorze czerwieni, czerni, czy srebrnym brokatem. Malowanie paznokci to również ich zmywanie i odżywianie.

Mimo że lakiery do paznokci są coraz trwalsze, to odrastania paznokci nie powstrzymamy, dlatego też co pewien czas konieczne jest powtórzenie malowania uprzednio starannie zmywając poprzednią warstwę lakieru z paznokci.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin