Paznokcie akrylowe - tipsy i wzorki

Paznokcie akrylowe

Nie każda kobieta może poszczycić się pięknymi, mocnymi paznokciami. Niektóre panie, mimo nieustannej walki, wypróbowywania coraz nowszych odżywek i stosowania odpowiedniej diety, nie mogą doprowadzić swoich płytek do ładnego wyglądu. Jest to dla nich dość przykre i trudne. Piękne dłonie bowiem, bardzo pozytywnie świadczą o kobiecie, są jej wizytówką.

Zadbane paznokcie sugerują, że jej właścicielka to osoba schludna i porządna. Co więc mogą zrobić osoby, które mają prawdziwy problem z pielęgnacją dłoni? Z pewnością warto wybrać się do manikiurzystki w celu wykonania zabiegów wzmacniających na płytkach. Dzięki nim nie będą tak łamliwe, szorstkie i suche. Aby jednak szybko zatuszować niedoskonałości, można skusić się o zlecenie wykonania paznokci akrylowych. Preparat ten nakładany jest na płytkę pacjentki, powoduje jej wzmocnienie, utwardzenie. Gotowe, wykończone już paznokcie, nazywane są akrylami.

Metoda akrylowa jest metodą punktową. Polega na utwardzeniu proszkiem akrylowym związanym z liquidem (na pędzelku) płytki, szablonu lub tipsa. Następnie masa formowana jest pędzelkiem dla osiągnięcia odpowiedniego efektu. Akryl stosowany jest zwykle na paznokcie brzydkie - zdeformowane, obgryzione. Pozwala, nie tylko, zatuszować niedoskonałości ale także pozbyć się uciążliwego nałogu.
Wyróżnia się trzy rodzaje akrylu:

Wolnoschnący - dla osób początkujących, pozwala na dłuższą pracę z produktem.

Szybkoschnący - wymaga zdecydowania, prędkości pracy oraz szybkich, płynnych ruchów. Jest to produkt dobry dla osób dłużej pracujących przy obróbce paznokcia.

Bezzapachowy - zalecany osobom nie znoszącym zapachu liquidu. Wymaga to jednak umiejętności pracy suchym pędzlem.

Tipsy akrylowe są bardzo modne i wygodne. Najbardziej popularne są obecnie wzory wykonywane na paznokciach oraz ich niezwykłe zdobienia i upiększenia. Szczególnie pożądane i cenione są ozdoby trójwymiarowe. W taki sposób można tworzyć piękne wzory kwiatowe oraz inne. Wedle uznania klienta i fantazji specjalisty. Brak pięknych, zdrowych paznokci to nic strasznego. Dzisiejsze czasy oferują kobiecie wiele ciekawych rozwiązań. Swoje dłonie można upiększyć już w kilka chwil. Nie trzeba w tym celu wykonywać żadnych specjalnych zabiegów i tygodniami czekać na wzrost płytki. Piękne paznokcie można uzyskać w kilkadziesiąt minut. Nie warto zamartwiać się stanem swoim dłoni. Teraz to żaden problem!
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin