Suche włosy
Sposób na suche włosy
Suche włosy to częste utrapienie dla fryzury, krótkie uczesanie wysycha błyskawicznie i można powiedzieć, iz samoistnie, gorzej z fryzurami półdługimi, które wymagają ułożenia, podkręcenia lub wyprostowania. Jednak największy problem stanowi wysuszenie włosów długich i bardzo długich, zajmuje to mnóstwo czasu, mimo wspierania się suszarką do włosów, może ten proces trwać sporo czasu.

Dokładając do tego czas na ułożenie fryzury, można spędzić nad włosami nawet godzinę i więcej. Suszenie w naturalny sposób polecane jest włosów krótkim i półdługim, kiedy z łatwością można włosy po spłukaniu obsuszyć ręcznikiem, założyć turban na głowę, bądź wystawić włosy na ekspozycję słońca lub ciepłego powietrza, bardzo dobrze suszy włosy wiatr, jednakże należy uważać na wiatr, gdyż bardzo łatwo może nas przewiać. Kiedy nie mamy cierpliwości do czekania na wyschnięcie włosów można pomóc sobie suszarką.

Z uwagi na zachowanie zdrowia włosów nie powinno używać się mocnego strumienia powietrza, który przesusza włosy, powoduje łamanie końcówek i problem z ułożeniem fryzury. Idealnym rozwiązaniem jest zaledwie podsuszenie włosów i pozostawienie ich wilgotnych do całkowitego samoistnego wyschnięcia.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin