Farbowanie włosów
Kilka sposobów farbowania włosów
Sposobów farbowania włosów wyróżnia się co najmniej kilka poza częściowych farbowaniem w postaci pasemek, balejażu itp. rozwiązań jak koloryzacja korony i inne. Zasadniczo farby do włosów dzieli się na farby o kolorze trwałym, najczęściej w składzie z amoniakiem oraz szampony koloryzujące z kolorem zmywalnym. Dostępne w sprzedaży są także w pełni zmywalne farby w saszetkach, utrzymujące się do trzech lub pięciu myć włosów, aczkolwiek ta opcja dotyczy jedynie włosów skłonnych do koloryzacji i odcieni nieznacznie różniących się od naturalnej barwy włosa.

Aby być pewnym, że koloryzacja będzie mieć efekty zbliżone lub identyczne z zamierzonymi warto wcześniej zapoznać się z możliwościami przyciemnienia lub rozjaśnienia włosów, zwłaszcza, gdy nakładamy farbę na farbę lub koloryzujemy włosy z pasemkami. Zarówno do pokrycia, jak i do uzyskania czystego koloru rudego lub czerwieni jest najtrudniejsze, podobnie jak rozjaśnienie włosów czarnych do jasnego blondu. Domowymi sposobami farbując włosy musimy wziąć pod uwagę także jakość użytej farby do koloryzacji, gdyż sam sposób nałożenia i okres koloryzacji może na nic się zdać kiedy farba będzie niewystarczająco mocna by nadać kolor włosom.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin