Upiekszanie paznokci - wzorki i tipsy.
Wzorki na paznokcie
Przez ostatnie lata bardzo modne i coraz bardziej powszechne stały się tipsy oraz wszelkie sztuki zdobienia paznokci, tak tych przytwierdzanych sztucznych, jak i naturalnych. Metod zdobienia paznokci jest wiele, jednak najpopularniejszą są gotowe wzorki na paznokcie, które są przyklejane do płytki paznokcia oraz pokrywane dodatkową warstwą płynnego akrylu.

Wykonanie tipsów i zdobienia paznokci zazwyczaj powierzamy drugiej osobie, której znacznie łatwiej wykonać te czynności niż mielibyśmy je zrobić samodzielnie. Najczęściej udajemy się po tipsy do salonu stylizacji paznokci, gdzie dostępna jest pełna gama dostępnych wzorów paznokci do wyboru. Również w zdobieniu paznokci obowiązuje moda, a co za tym idzie każdego sezonu inne wzorki na paznokciach wykonuje się najczęściej.

Często jest to wyjątkowa sztukateria precyzyjna, istne dzieło sztuki, jednakże kosmetyczki i stylistki paznokci robią to z pełnym zaangażowaniem i pasją, przy okazji zaskakująco szybko mając ogromną wprawę. Oczywiście zdobienie ręczne paznokci jest nie tylko droższe cenowo, ale także znacznie bardziej cenione za oryginalność i pomysł niż nałożenie gotowych wzorów z kryształków, cyrkonii, czy szablonów.
GALERIA

Galeria fryzur

więcej...

Galeria paznokci

więcej...

Galeria makijażu

więcej...

Ciekawe strony www
Modne fryzury damskie i męskie, zadbaj o ciało, o włosy i poczuj się piękniejsza, modne fryzury kobiece, piękne uczesania na ślub, imprezę i do szkoły, ciekawe porady dla kobiet.
Galeria fryzur dla Twojego typu urody, obejrzyj katalog modnych fryzur, wybierz fryzurę dla siebie.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © kobietanet.pl | Polityka prywatności | Regulamin